קראוון להשכרה

 

אתם רוצים לקחת את המשפחה לטיול ברחבי הארץ.

באינטרנט גיליתם שיש אופציה לטיול קצת אחר. לא עוד פעם מלון משעמם עם בריכה ומעלית שנעצרת בכל קומה. לא לצאת לטייל ולחזור מוקדם רק כי המלון קובע את השעות של הארוחות. טיול בקרוואן מספק חוויה ייחודית, טיול אחר, מגבש והנה ובלתי נשכח.

החלטתם לצאת להרפתקה חדשה - לצאת לטיול בקרוואן מושכר

 אבל, מאיפה מתחילים? רצון עז להנות ולהכיר את הארץ. אחרי זה תבדקו כמה אנשים אתם - בשביל לדעת כמה נכנסים בכל קרוואן - לנו לדוגמא יש רכב שמתאים לעד 4 נפשות וגם אחד שמתאים ל 7 נפשות! ואז תבחרו איזה קרוואן הכי מתאים לכם.כמובן שצריך רכב עם וו גרירה, אבל אנחנו נשמח להציב עבורכם את הקרוואן בכל נקודה בארץ בה תרצו, כך שגם בלי וו גרירה עדיין ניתן להינות מהחוויה!

להזמנות ומידע התקשרו עכשיו - 050-2200222

 

אם אתם מחפשים טיול מדליק בקרוואן בלי לקנות אחד כזה - רק אצלנו! קראוון להשכרה

אז מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לשכור בית על גלגלים ולהנות מחופשה בקרוואן?

 להבין שאתם ניידים. היופי ב"בית הנייד" הזה היא האפשרות להזיז אותו ממקום למקום. אתם יכולים להתחיל את הטיול, להגיע לאיזה חוף ים או נחל באיזה אזור שתרצו, ועד הערב לישון במקום אחר, ולמחרת לנסוע לצד השני של המדינה ולעשות את אותו דבר. אתם לא מוגבלים במיקום או בתנועה. היופי הוא, שבגלל שלאחרונה הנושא עולה למודעות ויש לא מעט אנשים שעושים טיולים עם קרוואנים, יש שפע חניונים המתאימים לבעלי קרוואנים ומאפשרים להטעין את מה שצריך, למלא מים ולהנות מהטבע...או סתם לעצור ולדעת שיש לך איפה לנוח וכמובן שנותן להנות מחופשה בקרוואן כאשר מתמקמים בנקודה אחת מסויימת ורק אתם והטבע, הכי קרוב שיש והכי נח שיש.

 


להזמנות ומידע התקשרו עכשיו - 050-2200222

לפרטים ולהזמנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: עופר - 050-2200222