בשנים האחרונות ישנו טרנד חדש שחודר לתודעה. הוא התחיל כי היו כמה אנשים שכבר לא היה בא להם לצאת לטיול בדרך הרגילה, ולשלם כמה אלפים למלון, בשביל להיות מוגבלים ותלויים בשעות שהם יכולים לאכול ולבלות.

הם רצו שתיהיה להם את האפשרות לקחת רכב עם כמה חברים או עם הבת זוג או אפילו עם המשפחה, ולסוע לאיפה שהם רוצים. אבל הם נתקלו בכמה בעיות - כמו, מה עושים עם מקלחת? שירותים? מה עם אוכל ומקום ללינה? אז כמובן שיש פתרונות יצירתיים גם לדברים האלו, אבל הם החליטו בצורה יותר חכמה ללכת ולבנות כמה קראוונים. ככה שהם יוכלו לטייל בצפון, ולישון בערב במרכז או אולי אפילו בדרום...אחרי מקלחת טובה ואוכל מפנק.

לאט לאט הטרנד גדל וניהיו כבר חברות שלמות שמייצרות וחלקן אפילו מייבאות קראוונים מחו"ל, וזה ממש תפס פה בארץ, וניהיה כבר דבר שבשגרה לנסוע בכבישי ישראל ולהתקל בקרוואן שנוסע לידך או מולך.

אם אתם רוצים לעשות טיול מיוחד וייחודי - זה הזמן להתקשר: 050-2200222

אז מה צריך לדעת לפני הטיול הגדול בקרוואנים מושכרים?

קודם כל,שאתם חייבים רכב עם וו גרירה. היופי בקרוואנים להשכרה שלנו שהם מתאימים אפילו לפרייבטים ואתם לא צריכים ג'יפ בשביל לסחוב אותו.
כמה באים?תבדקו כמה אתם רוצים לצאת לטיול - ותבדקו איזה קרוואן הכי מתאים לכם (אנחנו מציעים גודל של 4/7 נפשות).
תסתכלו במפה.תדעו לאיפה אתם נוסעים כדי שתוכלו להיות במקומות שרציתם בזמן, ולא לפספס דברים חשובים - כמו לעצור בצד ולהנות מהשקיעה או מהזריחה...
תאספו מידע מעודכן.פעם היינו באמת צריכים מפה וספר על כל איזור בארץ. היום בעזרת הסמארטפונים אפשר ישירות מהקרוואן המושכר לדאוג להמשך היום לאטרקציות כיפיות או אפילו ליום למחרת...
מקום לישון.יש לא מעט חניונים בארץ שמציעים מים למילוי המיכלים ודלק וגם אפילו להטעין את הגנרטור ומה שצריך. תדאגו שתגיעו לאותם חניונים במהלך הטיול שלכם.
חיוך גדול.תתחילו לשמוח ולהנות מהטיול - הוא הולך להיות אחד המהנים ביותר שהיה לכם עד כה.

לבלות בשטח הפתוח, להתעורר מול הים, לצפות בזריחה במדבר...
בלי לוותר על מיטה נוחה, מקלחת מרעננת, מזגן, שירותים, ומטבח מאובזר.

מקסימום טיול- מטיילים היכן שרוצים, כשמתעייפים פשוט חונים מול הטבע ובבוקר אפשר שובtogoלנקודה אחרת מקסימום טיול, מקסימום חוויה מקסימום נוחות.

חושבים להשכיר קרוואן פעם ראשונה?
בקרוואן
to goיספקו לכם את כל ההדרכה, הייעוץ, והמידע הנדרשים לכם - לתפעול הקרוואן, נסיעה עם הקרוואן, הוראות בטיחות, וכמו כן מסלולים ונקודות מומלצות להתמקמות.
ישאר לכם רק להתחברלקרוואןו - 
togo!!

 אז אם אתם רוצים לשכור קרוואנים - זה הזמן להרים אלינו טלפון ולהזמין את מקומכם עוד היום - התקשרו:  050-2200222

לפרטים ולהזמנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: עופר - 050-2200222